Kdyby jste cokoliv potřebovali, nebo se vám něco nelíbilo, kontaktujte mě a já se vše pokusím vyřešit.
Kontakt na mě:
e-mail: sylva.cervenkova@centrum.cz
ICQ: 560-958-361, nick: Dote
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Trenéři

Hlavní trenér

Němec Zdeněk
Hokej začal hrát v 5ti letech v Litvínově, kde vydržel až do dorostu. Poté začal dělat rozhodčího a v roce 1996 si udělal trenérské zkoušky. V té době už chodil s holkama na led, ale pouze jako hráč, ne jako trenér. A to jen proto, že v přípravce byla jeho sestra. Jako prní začal trénovat základku HC Litvínov, kde pomáhal panu Důmovi. V sezóně 98/99 se J.Fidrmuc rozhodl jít trénovat ke klukům a nabídl Zdendovi, aby šel k holkám místo něj na pozici asistenta a od té doby je u holek. Od roku 2005 je dispečerem ligy žen, to znamená, že má na starosti všechny výsledky, zápisy o utkání a jiné.Je také asistentem u reprezentace žen v hokejbale. Od roku 2006 je asistentem u reprezentace do 18 let, kde podle svých slov zatím dosáhl asi největšího úspěchu a to v podobě bronzové medaile na MS v Kanadském Calgary. Když hokej ještě hrával, tak pro něj byl na prvním místě. V poslední době je pro něj na prvním místě rodina a pak následuje hokej. A jak sám říká, hokej je pro něj drogou života.

Asistent trenéra

Ruml Štěpán
Hokeji se věnuje již 17let, tedy od roku 1992. Před tím se hokeji jako takovému nevěnoval. V žáří roku 1991, když se vrátil z vojny, si občas zašel na veřejné bruslení, kde měl možnost se setkávat z dívkami z ženského hokeje, před absolvováním základní vojenské služby už z děvčaty v kontaktu byl (rok 1989). Takže když se vrátil, děvčata se jen připoměla, že by stály o Štěpána jako trenéra. Časem se Štěpán seznámil blíže s jednou z nich a začal navštěvovat jejich tréninky. V té době fungoval v Litvínově tvz. první tým(cca 20hráček),který hrál soutěž a dále tzv.základna(cca 15hráček),kde se vychovávala děvčata pro první tým. Tak Štěpán nastoupil k základně. V sezóně 1992/1993, společně s Janem Fidrmucem převzal první tým a u něj s roční pauzou v sezóně 2005/2006(kdy trénoval Děčín) je až dodnes. Od sezóny 1992/1993 byl trenérem, ale i sekretářem oddílu zároveň. Postupem doby se začla starat i o styk s médii, aby se ženský hokej dostal více do podvědomí veřejnosti. Psal články k utkání, které pravidelně vycházely v Deníku Mostecka. Od roku 2000-2004 byl poctěn funkcí asistenta reprezentačního trenéra a od roku 2003-2006 působil ve funkci reprezentačního trenéra in-line hokeje. Hokej se pro Štěpána, i díky jeho partnerce, stal zhruba na 15let jeho životem. Dnes už je hokej pro Štěpána spíše jako koníček, který mu vyplňuje volný čas.

Asistent trenéra

Fidrmuc Jan

Vedoucí oddílu

Krofta Zbyněk

Nový dokument

Vytvořeno Po 14. září 2009, 15:47:19 CEST | Poslední změna Po 14. září 2009, 15:47:19 CEST