Kdyby jste cokoliv potřebovali, nebo se vám něco nelíbilo, kontaktujte mě a já se vše pokusím vyřešit.
Kontakt na mě:
e-mail: sylva.cervenkova@centrum.cz
ICQ: 560-958-361, nick: Dote
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Útočníci

Ajchlerová Denisa

Datum narození: 7.8.1991, Číslo dresu: 20 , Hůl: L , Post: Útočník , Tým: HC LItvínov
Ajchlerová Denisa, hokej hraje již 10 rokem.Začínala jako hráčka v Děčínském týmu u holek, pak přešla ke klukům a to ještě stále v Děčíně a pak se opět vrátila k holkám, tam působila čtyři roky. Poté co se spojil Děčín s Litvínovem tak začla hrát za Litvínov, zde hraje již třetím rokem. K hokeji se dostala přes kamaráda jejího táty. Měl syna, který hrál hokej a díky němu si Denisa řekla, že to také zkusí a zůstala u toho. Jak sama řiká, tak určité zkušenosti už má, ale z chyb se člověk stále učí. Postupem času nějaké už nabrala, ale stále nabírá. Jejím vzorem není nikdo, jede sama podle sebe a za sebe.

Beránková Petra

Datum narození 11.10.1991, Číslo dresu: 9 , Hůl: L, Tým [LIT] HC Litvínov
Beránková Petra, nebo také Bebe jak se jí v kabině občas řiká hraje hokej 5 rokem, tak jako Zuzka, celé čtyři roky je v Litvínově. Její záměr byl však jiný, původně se chtěla dostat do Plzně, ale jelikož jí nevyšlo studium na škole, tak zamířila do Litvínova. K hokeji se dostala přes svého známého, ale už od tří let jí rodiče brávali na hokej, rok co rok jezdila do Litvínova na zápasy, nakonec začla hrát sama. Zkušennosti se snaží nabírat tak, že okoukává hráče z NHL a napodobuje jejich finty. Jejím největším vzorem je Sidney Crosby a z Čech Petr Jánský, Janáček a Josef Řezníček.

Bogliová Kateřina

Datum narození: 4.12.1979 , Číslo dresu: 11, Hůl: , Post: Útočník , Tým: HC Litvínov
Bogliová Kateřina, nebo-li Bogli, hokej hraje již 11 let. V lize hrála za HC Slavia Praha a pak už jen za Litvínov. Původně byla hráčkou Karlových Varů odkud také pochází. K hokeji se dostala tak, že si na zimnim stadioně přečetla vývěsku, že se zakládá ženský hokejový tým a tak si řekla, že to také zkusí a zůstala u toho dodnes. Sama o sobě tvrdí, že nějaké extra zkušenosti nemá, ale snaží se je nabírat zápas od zápasu a také při sledování extraligy mužů. Žádný vzor nemá, ale líbí se jí hráči, kteří dřou a makají pro tým a obdivuje všechny šikovné hráče, pro které neni problém zakončit šanci gólem:o)

Budilová Veronika

Datum narození: 02.11.1989, Číslo dresu: 7 , Hůl: L , Post: , Tým: HC Litvínov
Budilová Veronika a nebo také Kelly, hraje hokej 7 rokem a po celou tu dobu je věrná Litvínovu. Až k neuvěření je jak se k samotnému hokeji dostala, bylo to díky čepici, kterou měla na hlavě naše nynější golmanka Pavla Kutnerová, Verči mamka si všimla, že na čepici je logo Litvínovského hokeje a tak se Pavly zeptala jestli hraje hokej a Pavla kývla že ano a Verči mamka se poté zeptala jestli by Pavla nebyla tak hodná a nevzala na trénink i její dceru a Pavla že ano a od té doby je Verča v týmu. Zkušeností nemám mnoho, ale věříme, že časem také nějaké nabere. Jejím vzorem je Kubinčák a Šlégr.

Eibenová Štěpánka

Datum narození: 26. 7. 1994, Číslo dresu: , Hůl: P, Post: Útočník , Tým: HC LItvínov

Havlíčková Petra

Datum narození: , Číslo dresu: 25, Hůl: L, Post: Útočník , Tým: HC Litvínov
Hrbková Michaela
Datum narození: 4.12.1985 , Číslo dresu: 23 , Hůl: L , Post: Útočník , Tým: HC Esa Praha(hostují: HC Litvínov)

Chmelová Klára

Datum narození: 15.08.1995, Číslo dresu: 22, Hůl: L, Post: Pravé křídlo , Tým: HC Litvínov

Pátková Kateřina

Datum narození: 10.10.1984, Číslo dresu: 13 , Hůl: L, Post: Útočník , Tým: HC Litvínov
Pátková Kateřina hraje hokej již 14let, tedy od svých 14ti let. Za Litvínov hraje zhruba 5-7 let a jednu sezónu vynechala kvůli těhotenství. Dříve hrála neregistrovanou ligu s chlapama a po večerech se soukromníkama mezi kterými byly hasiči, bachaři a policajti, ale tak jako většina z nás začínala na veřejných brusleních, kde byla odchycena rozhodčím, který se jí ptal jestli by to nechtěla zkusit a Kateřina kývla, že ano. Tak již jedenáctým rokem dělá rozhodčí. Na hokej jí přivedl kamarád se kterým byla na zápase, tehdy hrál Chomutov a Ústí nad Labem a Kateřině se to tak zalíbilo, že si řekla, že to zkusí sama. Jak sama řiká, tak zkušenosti stále sbírá, například na Chomutovském hokeji.A zkušeností není nikdy dost, prý se pokaždé najde něco co jí nejde. Svůj vzor nemá, ale líbí se ji hra hráče Petra Dominy.

Rudénková Martina

Datum narození: 30.12.1990, Číslo dresu: 26, Hůl: P, Post: Univerzální hráč, Tým: HC Litvínov
Rudénková Martina, nebo-li Martínka, hraje hokej již 7 let a celou tu dobu zůstala věrná Litvínovu. Hokej hrála už jako malá s klukama před barákem. Její babička se domluvila se Štěpánem a Martínka začla hrát za Litvínov. Za zkušenost může určitě považovat to že si čas od času zahraje i s Němcema. Jejím velkým vzorem je Petra Zíbarová.

Zajícová Veronika

Datum narození: , Číslo dresu: 24, Hůl: L, Post: Útočník , Tým: HC Litvínov